Türkiye Diyanet Vakfı Afyonkarahisar Şubesi Kadın ve Gençlik Kolları, selzedelere yardım elini uzattı

Türkiye Diyanet Vakfı Afyonkarahisar Şubesi Kadın ve Gençlik Kolları, selzedelere yardım elini uzattı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Afyonkarahisar Şubesi Kadın ve Gençlik Kolları, son günlerde selden dolayı yaşanan sorunlara bir nebze olsun destek olabilmek için yardım elini uzattı.

Afyonkarahisar İl Müftülüğünden yapılan sosyal medya paylaşımında, "İlimizde bir çok alanda faaliyetlerini devam ettiren TDV Afyonkarahisar Şubesi Kadın ve Gençlik Kolları, 'İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır' şiarıyla hareket ederek, vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenip, sorunlarına çözüm arayarak, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize el uzatmaya devam ediyor. Bu vesileyle, İl Müftüsü Sinan Kazancı başkanlığında TDV gönüllülerinden oluşan bir ekiple selden etkilenen aileye maddi manevi destek olundu" ifadelerine yer verildi.

Öte yandan, TDV Afyonkarahisar Şubesi Kadın ve Gençlik Kolları, ‘Hayata Başlarken’ projesi kapsamında il genelinde bebek ve gelin bohçalarını hediye etmeye devam ediyor.  Ömer Koçak

 

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.