Türk Kızılayı Çorlu Şubesi bünyesinde bulunan Genç Kızılay Gönüllüleri, kıyafet yardımlarını başlattı

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi bünyesinde bulunan Genç Kızılay Gönüllüleri, kıyafet yardımlarını başlattı

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi bünyesinde bulunan Genç Kızılay Gönüllüleri, yine çocukların ve ailelerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Çorlu’da yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Türk Kızılay’ı Çorlu Şubesi, bünyesinde yer alan Genç Kızılay Gönüllüleri ile gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Genç Kızılay Gönüllüleri, daha önceden tespit edilen aileleri tek tek arayarak şubeye davet edip ihtiyacı olan kıyafetleri dağıtmaya başladı.

Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz, yaptığı açıklamada “Türk Kızılay Çorlu Şubesi olarak kıyafet yardımlarımıza ve bağış olarak gelen kıyafetlerin tasnifine devam ediyoruz. Katılım sağlayıp ailelerimizin yüzündeki tebessüme vesile olan tüm Genç Kızılaycılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerini kullandı. Tutku Akbaş

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.