Türk Kızılay Yozgat Şubesi, “Kızılay ile Sinema Köyümüze Geliyor” projesi kapsamında çocukları sinema ile buluşturdu

Türk Kızılay Yozgat Şubesi, “Kızılay ile Sinema Köyümüze Geliyor” projesi kapsamında çocukları sinema ile buluşturdu

Türk Kızılay Yozgat Şubesi tarafından "Kızılay ile Sinema Köyümüze Geliyor” projesi kapsamında İl Merkeze bağlı 3 köyde düzenlenen etkinlikte mobil sinema aracında çocuklar sinema ile buluştu.

Kızılay Şubesinden yapılan açıklamada; 2022 yılı Şenlendirme Projesi kapsamında "Kızılay ile Sinema Köyümüze Geliyor” projesinin hayata geçirildiği belirtildi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Genç Kızılay, Kızılay kadın ekiplerimiz ve gönüllülerimizle birlikte patlamış mısır ve pamuk şekerlerle çocuklarımız sinema keyfini köylerinde yaşadı. Sinema gösterimi arkasından çocuklarımızla eğlenceli etkinlikler ve sürprizle dolu güzel bir günle köylerimiz şenlendi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı. Yusuf Bağcı

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.