Türk Kızılay Selçuklu Şubesi ‘Sarıkamış Şehitleri’ni unutmadı

Türk Kızılay Selçuklu Şubesi ‘Sarıkamış Şehitleri’ni unutmadı

Türk Kızılay Selçuklu Şubesi Sarıkamış Harekatı’nın 107’nci yıl dönümü dolayısıyla Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit düşen binlerce Mehmetçik’i unutmadı.

Türk Kızılay Selçuklu Şubesi gönülleri tarafından okunan hatimlerin duası Sultan Selim Camii’nde yapıldı. Düzenlenen programa çok sayıda Türk Kızılay Selçuklu Şube gönüllüsü ile vatandaşlar katıldı.

Türk Kızılay Selçuklu Şube Başkanı Zekeriya Kartal, “Türk Kızılay Selçuklu Şubesi Sarıkamış Harekatı’nın 107’nci yıl dönümü dolayısıyla Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit düşen mehmetçiklerimiz başta olmak üzere bu vatan uğruna şehit olmuş kahramanlarımızı gönüllerimiz tarafından okunan hatimler ile unutmadık. Hatimlerimizi duasını Sultan Selim Camii’nde gerçekleştirdik. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Hatim duasının ardından katılımcılara salep ikram edildi. Haber Merkezi

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.