Türk Kızılay İskenderun Şubesi sevgi bohçasıyla yüzleri güldürdü

Türk Kızılay İskenderun Şubesi sevgi bohçasıyla yüzleri güldürdü

Türk Kızılay İskenderun Şube Başkanlığı, Devlet Hastanesi Yeni Doğan Servisinde yeni doğum yapmış anne ve bebeklerine, Sevgi Bohçası’ hediye ederek, yüzlerini güldürdü.

Hediyeleri sevinçle karşılayan çiçeği burnunda annelerin teşekkür ettiği Türk Kızılay İskenderun Şube Başkanlığı, minikler için hazırladıkları hediyelerle gönülleri fethetti.

Kızılay’ın Sevgi Bohçaları, bağışlar sayesinde hazırlanıyor ve gönüllerde kalıcı izler bırakıyor. Dağıtılan sevgi bohçalarının içinde yeni doğan bebeklerin ve annelerinin öncelikli hijyen, giyim eşyası gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması için ne gerekiyorsa yer alıyor.

Bebek bezi, ıslak mendil, şampuan, sabun, emzik, bebek yağı, oyuncak, ateş ölçer, battaniye ve hastane çıkış seti gibi öncelikli ihtiyaçları barındıran sevgi bohçası, yüzleri güldürürken önemli ihtiyaçları da karşılamış oluyor.

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.