Türk Kızılay Bilecik Şubesi bu bayram da ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı

Türk Kızılay Bilecik Şubesi bu bayram da ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı

Kızılay, bayram öncesi 358 aileye kıyafet dağıtımı yaparak ailelerin yüzlerini güldürdü. 

Türk Kızılay Bilecik Şubesi, her bayram olduğu gibi bu bayram öncesi de kıyafet dağıtımı yaparak ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü.

"358 ailenin bayramlıkları Kızılay'dan" 

Yapılan kıyafet yardımı ile ilgili bilgi veren Türk Kızılay Bilecik Şube Başkanı Sevcan Uzun "Bayramın yaklaşması ile birlikte kendilerine ve çocuklarına kıyafet alamayan ailelerimize giysi yardımlarımız devam ediyor. Bir yandan erzak dağıtımları, et konserve dağıtımları, sürerken diğer yandan bayramın yaklaşması ile kendisine ve ailesine bayramlık alamayan ailelerimize kıyafet yardımı yapıyoruz. Bu bayram 358 ailemizin bayramlıkları Kızılaydan. Bayramlık kıyafetlerini alan kardeşlerimizin ve çocuklarımızın sevinci her şeye değer." ifadelerini kullandı.

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.