Şırnak’ta Silopi Kaymakamlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle program düzenlendi

Şırnak’ta Silopi Kaymakamlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle program düzenlendi

Şırnak'ta Silopi Kaymakamlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle şehitleri için Mevlit-i Şerif okutularak, lokum dağıtıldı.

Gümrük Camii'nde düzenlenen programa Silopi Kaymakamı Cihat Koç, kurum müdürleri, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mevlit programına katılan vatandaşlardan Adem Çakmakçı, "Yüce Türk milletinin asla eğilmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha ilan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle yad ediyor, vatanı uğruna gözünü kırpmadan canını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz. Bu programı düzenleyen Silopi Kaymakamı Cihat Koç'a teşekkür ederim" dedi. Agit Gerem

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.