Sinop Gençlik Merkezi köy okulundaki öğrencilere çeşitli etkinlikler düzenledi

Sinop Gençlik Merkezi köy okulundaki öğrencilere çeşitli etkinlikler düzenledi

Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sinop Gençlik Merkezi tarafından Osmaniye Köyü İlkokuluna gidilerek çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sinop Gençlik Merkezi tarafından Osmaniye Köyü İlkokuluna gidilerek çeşitli etkinlikler düzenlendi. Düzenlenen etkinlikler sonunda ilkokul öğrencileri unutamayacakları bir gün geçirdiler.

“Geleneksel sokak oyunları oynandı”

Sinop Osmaniye İlkokulunda 1-2-3 ve 4. sınıflara giden öğrencilere yönelik mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek yeni eğitim-öğretim yılına başlayan çocukların derslerine motive olmaları için etkinlikler düzenlendi. Etkinlik öncesinde tüm öğrencilere dezenfektan ve maske dağıtıldı. Ardından başta geleneksel sokak oyunları olmak üzere okul bahçesinde çeşitli etkinlikler düzenlenerek güzel vakit geçirildi. Gün sonunda öğrencilere hediye rozetler dağıtıldı ve ani fotoğrafları çekildi.

Sinop Gençlik Merkezleri tarafından periyodik olarak bu tür etkinlikler düzenlenirken Osmaniye İlkokulundaki öğrencilere "tekrar gelme" sözü de verildi. "Merkezim Her Yerde" sloganıyla çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Haber Merkezi

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.