İlkokulda kütüphane ve zekâ oyunları atölyesi açıldı

İlkokulda kütüphane ve zekâ oyunları atölyesi açıldı

Osmaniye İlkokulunda oluşturulan kütüphane ve zekâ oyunları atölyesinin açılışı yapıldı.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Müdür Yardımcısı Mılla Katık, Şube Müdürleri Hacı Ahmet Kavun, Osman Şevket İyi ile birlikte Osmaniye İlkokulunda oluşturulan Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi ve Zekâ Oyunları atölyesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış öncesinde okul öğrencilerinin Beceri Tasarım atölyesinde yapmış oldukları eserlerin sergisi gezen İl Milli Eğitim Müdürü Albak, yapmış oldukları çalışmalardan dolayı öğrencileri tebrik etti. Ayrıca beceri tasarım atölyesi ve kuaförlük atölyesini de gezerek incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, okul müdüründen okulun eğitim durumu hakkında bilgi alarak okul binasında incelemelerde bulundu. Daha sonra öğretmenlerle de bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Albak, öğrencilerin eğitimi hakkında bir süre sohbet etti. Haber Merkezi

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video, ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.