Malatya Battalgazi Belediyesi, 650 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet ve kırtasiye yardımında bulundu

Malatya Battalgazi Belediyesi, 650 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet ve kırtasiye yardımında bulundu

Battalgazi Belediyesi, ‘Onlar Üşürse Yürekler Üşür’ Projesi kapsamında 650 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet ve kırtasiye yardımında bulunarak, çocukların yüzünü güldürmeye devam etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Alacakapı, Çolakoğlu, Dolamantepe, Hatunsuyu, Karabağlar, Karahan, Kemerköprü, Kuluşağı, Meydanbaşı, Yeni Serintepe ve Toptaş mahallelerinde 650 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet ve kırtasiye yardımı yapıldı.

Tarihi Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı’nda ihtiyaç sahibi çocukları kendi elleriyle giydiren Belediye Başkanı Osman Güder, ilçedeki tüm vatandaşların her daim sevincini, mutluluğunu, hüznünü ve kederlerini paylaştıklarını belirtti. Bülten

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.