Denizin dibinde Zafer Bayramı kutlaması

Denizin dibinde Zafer Bayramı kutlaması

Muğla'nın Fethiye İlçesinde Doğadayız dalış merkezi ekibi müşterileriyle birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramının 97'nci yıl dönümü nedeniyle Dalyan koyunda 6 metre dalarak, deniz dibinde dev Türk bayrakları açtılar.

Dalış eğitmeni Önder Diktaş ve 6 arkadaşı 3 ayrı Türk bayrağını deniz dibinde açarken, balıklar da bu gösteriye katıldı.

Doğadayız dalış merkezinden dalış eğitmeni Önder Diktaş ve arkadaşları yerli ve yabancı müşterileriyle beraber Fethiye'nin Dalyan Koyunda Türk bayrağı ile 'Zafer Dalışı' yaptılar. 6 metre derinlikte 3 Türk bayrağını açan dalgıçlar, balıklar arasında gezdiler.

Profesyonel dalgıç eğitmeni Önder Diktaş, “Tüm halkın Zafer Bayramı'nı kutluyorum. Müşterilerimizle birlikte deniz dibinde Türk bayrağı açarak Zafer Bayramımızın 97'nci yıl dönümünü kutladık.” ifadelerini kullandı. G. Yurdagül Sırt

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.