Ankara’nın Altındağ Belediyesi sınava girecek öğrencilere kitap desteği veriyor

Ankara’nın Altındağ Belediyesi sınava girecek öğrencilere kitap desteği veriyor

Altındağ Belediyesi’nden sınava girecek öğrencilere büyük destek.

Altındağ Belediyesi tarafından, Altındağ’da bu yıl sınava girecek olan 8’inci sınıf öğrencilerine LGS hazırlık kitabı, üniversite sınavına girecek öğrencilere ise TYT hazırlık kitabı dağıtımına başlandı.

Bu yıl sınava girecek olan Altındağlı öğrencilere destek olmak için ne gerekiyorsa yaptıklarını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Bu yıl 6 bin 500 TYT, 6 bin LGS olmak üzere, toplam 12 bin 500 kitap dağıtacağız. Altındağlı gençlerimizin sınav stresine bir nebze olsun ilaç olabilirsek ne mutlu bize” dedi.

Geçtiğimiz yıl da dağıtılan ve Altındağlı öğrenciler tarafından büyük memnuniyetle karşılanan LGS ve TYT hazırlık kitabı dağıtımı, bu yıl da Altındağlı öğrencilerin yüzünü güldürdü. Sınav maratonunda ter döken öğrenciler, kendilerini unutmayan Başkan Asım Balcı’ya ve Altındağ Belediyesi’ne teşekkür etti.

Bu yıl sınava girecek olan Altındağlı öğrencilere destek olmak için ne gerekiyorsa yaptıklarını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Bu yıl 6 bin 500 TYT, 6 bin LGS olmak üzere, toplam 12 bin 500 kitap dağıtacağız. Altındağlı gençlerimizin sınav stresine bir nebze olsun ilaç olabilirsek ne mutlu bize” dedi.

Kitapların dağıtımına başlandığını ve sırasıyla tüm okullarda dağıtım yapılacağını söyleyen Başkan Balcı “Okullarında öğrenim görmeye devam eden 8 ve 12’nci sınıf yavrularımızın kitaba ulaşmak için herhangi bir yere başvurmasına gerek yok. Biz ayırım gözetmeksizin Altındağ’daki her okulumuza ve her öğrencimize kitabını ulaştıracağız” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.