Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Yatırım ve Genç Girişimcilik Forumu’na mesaj gönderdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Yatırım ve Genç Girişimcilik Forumu’na mesaj gönderdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF) ile Azerbaycan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ajansı'nın (KOBİA), genç girişimcileri desteklemek için Bakü'de düzenlediği "Azerbaycan Yatırım ve Genç Girişimcilik Forumu"na bir mesaj gönderdi

"Gençlik Odaklı Geleceğe Doğru" sloganıyla 2 gün sürecek forumda, İslam İşbirliği Teşkilatına (İİT) üye ülkelerden farklı sektörlerin temsilcileri, karar alıcılar ve profesyoneller bir araya geldi. Forumda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdiği mesaj katılımcılara okundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında, gençlerin sahiplenmesiyle Türkiye ve Azerbaycan'ın yarınlarının bugünden çok daha aydınlık olacağına dikkati çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstikbalimizin teminatı olarak genç kardeşlerimizin diline, inancına ve kültürüne sahip çıkması bu süreçte çok büyük önem arz ediyor. Birlik olmadan dirlik olmayacağı düsturundan hareketle sizlerden ezelden ebede giden kardeşliğimizi özellikle güçlendirmenizi bekliyorum." mesajını verdi.