Türk Konseyi Medya Forumu Basın Duyurusu

Türk Konseyi Medya Forumu "Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek" temasıyla Başkanlığımız ev sahipliğinde 22-24 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Marriott Hotel Asia’da düzenlenecektir.

Forum'a Türk Konseyi üye ülkeleri Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan; gözlemci üye statüsündeki Macaristan'ın yanı sıra Türkmenistan ve KKTC’den önde gelen medya temsilcileri, akademisyenler, kamu kurum ve kuruluşlarından üst düzey yetkililer, sosyal medya fenomenleri ile üniversite öğrencilerinin de dâhil olduğu 350 davetli katılım sağlayacaktır.

Forum’u takip etmek isteyen basın mensupları için Başkanlığımızca akreditasyon işlemi uygulanacaktır. Forum’un programı ve basın mensuplarının izleyebileceği bölümler hakkında ayrıntılı bilgi ayrıca sunulacaktır.

Söz konusu toplantıyı takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 20 Ekim Çarşamba günü saat 17.30’a kadar http://akreditasyon.iletisim.gov.tr internet adresi üzerinden, talep edilen belgeleri sisteme yükleyerek akreditasyon başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Akreditasyon kartları 22 Ekim 2021 tarihinde saat 08.00’den itibaren İstanbul Marriott Hotel Asia’dan şahsen temin edilebilecektir.