TBMM Ev Sahipliğinde Düzenlenecek Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) 30. Yıl Dönümü Parlamento Başkanları Zirvesi ve 61. Genel Kurulu (04-05 Mayıs 2023, Ankara)

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) “30. Yıl Dönümü Parlamento Başkanları Zirvesi” ile “Daimi Komite, Başkanlık Divanı ve 61. Genel Kurul Toplantıları”, 4-5 Mayıs 2023 tarihlerinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve KEİPA Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un ev sahipliğinde JW Marriott Ankara Oteli'nde (Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:1 Çankaya/Ankara) gerçekleştirilecektir.

KEİPA 30. Yıl Dönümü Parlamento Başkanları Zirvesi ile 61. Genel Kurul Toplantılarını sadece “basın kartı sahibi” yerli ve yerleşik uluslararası medya mensupları takip edebilecek olup, anılan basın mensuplarının akreditasyon formunu doldurarak, basın kartı örnekleri ile birlikte 02 Mayıs 2023 Salı günü saat 17.00’ye kadar TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’na (medya@tbmm.gov.tr) başvuruda bulunması gerekmektedir.

Akreditasyon ve basın düzenlemelerine ilişkin ayrıntılı bilgiye TBMM Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından (Tel: 0312 420 86 17) ulaşılabilecektir. Akreditasyon sonucu ve değişiklikler e-posta ile bildirilecektir.

Toplantının canlı yayın hizmetleri ve frekans bilgileri TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından ayrıca bildirilecektir.

Saygıyla duyurulur.

Etkinliğin programı için lütfen tıklayınız.