Stratcom Summit’23 İçin Geri Sayım Başladı

Stratcom Summit’23 İçin Geri Sayım Başladı

Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi (Stratcom Summit), stratejik iletişimi şekillendiren küresel başlıkların ve trendlerin tartışıldığı, birçok ülke ve sektörden temsilcileri buluşturan alanında öncü bir platformdur. 2021’den beri her yıl düzenlenen ve 50’den fazla ülkeden 100’den fazla konuşmacı ve binlerce davetliyle gerçekleştirilen Stratcom Summit, uluslararası bir stratejik iletişim platformu haline gelmiştir. Stratcom Hackathon, Stratcom Youth, Stratcom Kenya, Stratcom Akademi ve Stratcom Forum gibi yan etkinlikleri ile uluslararası bir stratejik iletişim markası haline gelen Stratcom Summit, 24-25 Kasım 2023 tarihinde “Hibrit Tehditlerle Küresel Mücadele: İstikrar. Güvenlik. Dayanışma.” temasıyla İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Zirveye katılmak isteyen katılımcıların, en geç 15 Kasım 2023 tarihinde saat 18.00'e kadar https://www.stratcomsummit.com/tr/kayit  internet adresi üzerinden kayıt yapması gerekmektedir.

Program

09.00 : Kayıt

10.00 : Açılış

10.00 - 18.00: Panel ve Konuşmalar

18.00 : Kapanış

Sıkça Sorulan Sorular

1. Katılımcı sayısında bir sınır bulunmakta mıdır?

İlgili kişiler online kayıt sürecini tamamlayıp katılım başvurusunun onaylandığını bildiren e-postayı aldıktan sonra katılım sağlayabileceklerdir.

2. En geç ne zaman kaydolunabilir?

Online kayıtlar 15 Kasım 2023 tarihi saat 18.00'a kadar yapılabilecektir.

3. Katılımcılar yaka kartlarını ne zaman alabileceklerdir?

Online kayıt yapan katılımcılar, 24 Kasım 2023 tarihinde program başlamadan yarım saat önce kayıt masasından yaka kartlarını alabileceklerdir.

4. Katılımcıların konaklama ve ulaşım giderleri nasıl karşılanacaktır?

Katılımcıların konaklama ve ulaşım giderleri karşılanmamaktadır.