İletişim Başkanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sözlü Sınavı Sonuç Duyurusu

9-13 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen İletişim Başkanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sözlü Sınavı sonuçları Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Başvuru Sistemi (GYUDS) üzerinden https://gyud.iletisim.gov.tr/  adresinde yayımlanmıştır. Adaylar sözlü sınav sonuçları ile birlikte genel sınav puanına sisteme kurum kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak “Sınav Başvuru Ekranı > Sınav Sonuçları” sekmesinden erişebilecektir.  

Adaylar sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını 16-20 Ocak 2023 tarihleri arasında Sınav Kuruluna iletilmek üzere Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına yapabilecektir. Söz konusu itiraz dilekçelerinin Sınav Kurulu tarafından incelenip kesin olarak karara bağlanmasının ardından sonuçlar Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından itiraz sahiplerine bildirilecektir.

İtiraz değerlendirmelerinin tamamlanması ve kesin sınav sonuçlarının belirlenmesinin ardından şube müdürü ve şef kadroları için tercih sıralamaları GYUDS üzerinden ileri bir tarihte alınacak ve konuya ilişkin ayrıca duyuru yapılacaktır.

İlgililere duyurulur.