Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İletişim Uzman Yardımcısı sınavı başvuru ücreti ödenmesine ilişkin duyuru

2022 yılı İletişim Uzman Yardımcısı alımı kapsamında 19/12/2022-02/01/2023 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GAZİÖDM) web sitesi üzerinden ön başvurularını yapan adayların değerlendirmeleri yapılmış olup başvurusu uygun olansınav ücretini 09/01/2023-15/01/2023 tarihleri arasında odeme.gazi.edu.tr adresinden ödemeleri gerekmektedir. Sınav başvuru ücreti 130 (yüz otuz) TL’dir. Başvurusu kabul edilmeyen adaylar ödeme sistemine giriş sağlayamayacak ve sınava katılamayacaktır.

Ödeme, sınav başvurusu esnasında GAZİÖDM’nin Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden kredi/banka kartı vasıtasıyla yapılacaktır. Başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir. Başvurusu geçersiz sayılan, sınava girmeyen veya giremeyen, sınava alınmayan veya çıkarılan, sınavda başarısız olan veya sınavı geçersiz sayılan, ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret ödeyen veya aynı işlem için birden fazla ödeme yapmış olan adayların ödedikleri ücretler iade edilmeyecektir. Ücretlerin doğru ödenmesinin sorumluluğu adaylara aittir.

Sınav başvuru adımlarını tamamlamayan veya sınava başvuru işlemini yaptığı halde sınav ücretini ödemeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacak ve bu adaylar için “Sınav Giriş Belgesi” düzenlenmeyecektir.

BİLGİ ALMA

Sınavla ilgili her türlü bilgiye, aşağıdaki telefon numaraları ile İletişim Başkanlığı web sayfası aracılığıyla ulaşılabilir.

Telefon Numarası: (0 312) 590 2479 / 2758 / 2769 /2847

Web Sayfası: http://www.iletisim.gov.tr

 E-posta: basvuru@iletisim.gov.tr

Adres: İletişim Başkanlığı, Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Kızılırmak Mahallesi, Mevlâna Bulvarı No:144, 06520 Çankaya/ ANKARA