Kırşehir Valiliğince başlatılan “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası” kapsamında geçtiğimiz günlerde kesilen kurban etleri Mehmetçiklerimize gönderilmek üzere yola çıkarıldı.
KURBAN ETLERİ AFRİN’E GÖNDERİLDİ
Yayın Organı : Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi
Şehir : Kırşehir
Yayın Tarihi : 14.03.2018
Görsel Kaynak : AA / Serkan Güner

Bilindiği gibi, Afrin’de mücadele veren kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla ilk etapta Allah rızası için 550 adet kurban kesilmişti.

Kampanya kapsamında kesilen ve çoğunluğu küçükbaş hayvandan oluşan kurban etleri, karkas olarak soğuk zincirle doğrudan Afrin’e yola çıkarıldı.

Yola çıkarılan araçları selamlayan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, “Valiliğimizce, Afrin’de terör hedeflerine yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nı başarıyla sürdüren kahraman Mehmetçiklerimize şükran duygularımızın ifadesi olarak başlattığımız ‘Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası’ kapsamında; Allah yolunda ezan için, vatan için, bayrak için, namus için şehit olan yiğitlerimize destek olmak amacıyla, kurbanlar kesmiştik. Bugün de kurban etlerini Afrin’deki yiğitlerimize ulaştırılması üzere yola çıkardık. Yola çıkardığımız etlerin kahraman Mehmetçiklerimize hayırlısıyla ulaşmasını temenni ediyorum.” dedi. Haber Merkezi

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.